Polityka prywatno¶ci

Witam. Nazywam się JACEK BˇK.

Pragnę Ciebie zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tob±. Oczywi¶cie ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Jednak bez ich uzyskania nie jest możliwy kontakt ze mn± oraz nie będziesz mógł skorzystać z niektórych moich serwisów.

W każdej chwili będziesz mógł oczywi¶cie usun±ć te dane. Będziesz mógł to zrobić automatycznie, zgodnie z informacj±, któr± dostaniesz razem z wiadomo¶ci± ode mnie. Możesz też po prostu poprosić o to w e-mailu.

Zapewniam Ciebie, że Twoje dane nie będ± nikomu odstępowane, ani odsprzedawane. Szanuję Twoj± prywatno¶ć.

Ja też nie cierpię SPAMU. Proszę więc, aby¶ tak samo jak ja, nie wykorzystywał mojego adresu e-mail do rozsyłania nie zamówionej korespondencji.

Pozdrawiam!

Jacek B±k

Zapisujesz się na listę, któr± dla Jacka B±ka prowadzi Studio BˇK,Magdalena B±k z siedzib± w Warszawie, ul.Polna 54 m 67. Kontakt e-mail: studio@jacekbak.pl. Zebrane dane będ± przetwarzane zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r.nr 101, poz.926 ze zm.) Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do tre¶ci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.